Od 2 miesięcy testuje tonik i krem na dzień Lovish i już 3 osoby pytały się mnie w ostatnim czasie jak to robię, że moja skóra jest taka gładka! To właśnie jest odpowiedź. Krem ma aksamitną konsystencję i wchłania się w minutę, co jest super kiedy rano trzeba użyć też filtru UV 😉 Tonik zostawia skórę swieżą i odżywioną i cudownie pachnie ❤️
Maja
Kosmetyki Eweliny jeszcze nigdy mnie nie zawiodły, a miałam już: krem na dzień, krem na noc, mydełko, tonik, mleczko do demakijażu i scrub do ciała.
Łagodzą, nawilżają i... pachną idealnie. Szczególnie tonik i mleczko to dla mnie coś zbliżonego do ciasteczka korzennego z nutą cytryny.
Julia
Krem GOOD DAY jest rewelacyjny. Krem ma delikatną i aksamitną konsystencję oraz szybko się wchłania. Polecam >3.
Elwira
Kremy mojego życia jak do tej pory. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Oby tak dalej.
Jola
Lekka, bardzo delikatna formuła. Nakładanie to czysta przyjemność. U mnie sprawdza się nakładanie malutkich ilości, przez co odniosłam wrażenie że opakowanie jest bardzo wydajne. Nawilża i odpręża skórę.
Joanna
Polecam krem na dzień i na noc plus olejek. Super nawilżenie. Pięknie się wchłania. Mam skórę wrażliwą i bardzo sceptycznie podchodziłam do nowych kremów bo było ich wiele ale kremy Lovish to moje do końca! Rewelacja. ♥️♥️♥️
Ela
Kremy ma Pani świetne, do mojej naczynkowej cery super się sprawdzają, a co najważniejsze nie uczulają.
Świetne
Krem do twarzy (zarówno na dzień i na noc) nawilżają i odżywiają moją skórę twarzy, szyi i dekoltu. Krem na dzień używam również jako bazę pod makijaż. Natomiast po nałożeniu kremu na noc, wsmarowuje również w twarz, szyję i dekolt serum regenerujące.
Także jako baza pod makijaż
Krem nawilżający na dzień jest super, nawilża, koi i odżywia. Polecam z całego ❤️
Polecam z całego ❤️
To jest krem nad kremy - lekki i robi mojej twarzy naprawdę dobrze 😍 Tęsknię już za nim bardzo i moja skóra też ☺️
krem nad kremy
Krem jest delikatny i ma miłą konsytencję. Nawilża skórę. Idealny jako baza pod makijaż.
krem o miłej kosystencji
Super pod makijaż, super że bez zapachu i się wchłania bez żadnej powłoki śliskiej
Wszystko w nim lubię!
Ja chodzę bez podkładu pierwszy raz od 20 lat pewnie. Minęło już tyle tygodni a ja dalej pod wrażeniem jestem - chyba pierwszy raz w życiu.
Krem idealny
Ostatnio na spotkaniu z przyjaciółkami opowiadałam, że znalazłam krem idealny
GOOD day